W trzecim tygodniu września spędziliśmy czas na przypomnieniu sobie o zasadach ruchu drogowego. Sowy rozpoznawały znaki drogowe, odpowiadały na zagadki dotyczące przepisów drogowych. Ćwiczyliśmy także bezpieczne przechodzenie przez ulicę. By utrwalić naszą naukę, wybraliśmy się na spacer na pobliskie skrzyżowanie. Mieliśmy ogromne szczęście, ponieważ spotkaliśmy Pana ‚Stopka’, który pomógł nam przejść na drugą stronę ulicy. Jednak wracając już do przedszkola, musieliśmy wykazać się swoją wiedzą na temat przechodzenia przez ulicę. Dzięki ćwiczeniom sprawnie przedostaliśmy się na druga stronę 🙂 Podczas spaceru szukaliśmy także znaków, które poznaliśmy w przedszkolu 🙂

To był spacer pełen pozytywnych wrażeń 🙂

Joanna Owczarek
Anna Ziółek-Włodarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *