W tym tygodniu dzieci z grupy „Biedronki” zajmowały się kolejnym tematem z programu ,,Czyściochowe przedszkole”. Tym razem dotyczył on kąpieli. Dzieci poznały przybory i produkty znajdujące się w łazience, które są potrzebne w walce z „Pociakami smrodziakami” ukrywającymi się w zakamarkach naszego ciała. Dzięki temu wiedzą, w jaki sposób prawidłowo ich używać. „Biedronki” poznały także sposoby na nieco inne zastosowanie gąbek w zabawie oraz dlaczego
i w jaki sposób należy dbać o porządek i produkty znajdujące się w łazience. Dzieci miały również możliwość zaprojektowania własnej łazienki oraz stworzenia wymyślonej przez siebie fryzury przy pomocy bibuły.

Aneta Czaplińska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *