W listopadzie Misie dowiedziały się jak dbać o zdrowie. Rozmawialiśmy o tym, dlaczego należy spożywać zdrowe produkty i dlaczego należy dbać o higienę.
W trakcie zajęć Misie dowiedziały się, że rzeczą niezmiernie ważną dla dobrego zdrowia jest aktywność fizyczna. Misie wspaniale się bawiły pokonując różne tory przeszkód, przy czym rozwijały swoją sprawność fizyczną. Dzieci na zajęciach oceniały zachowania postaci przedstawionych na ilustracjach, wskazywały czy to jest zachowanie prawidłowe czy też nie. Sprawdziliśmy, jak wygląda piramida żywienia. Mówiliśmy o tym, co oznacza zdrowe odżywianie, jakie produkty warto jeść często, a jakie rzadziej. Na koniec wspólnie stworzyliśmy piramidę zdrowego odżywiania.

Małgorzata Reksulak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *