W ostatni dzień listopada nasze przedszkole odwiedzili Aktorzy z teatru ,,Blaszany bębenek”
z przedstawieniem pod tytułem ,,Dziadek do orzechów”. Nasi Goście zaprezentowali najmłodszym widzom opowieść o magii zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia. Sztuka ta opowiada o małej dziewczynce imieniem Klara, która pod choinką znajduje starego dziadka do orzechów. Mimo tego, że zabawka nie należy do najpiękniejszych dziewczynka postanawia się nią zaopiekować, tym bardziej iż wkrótce dowiaduje się,
że tytułowemu Dziadkowi grozi wielkie niebezpieczeństwo ze strony Króla Mysz. Na szczęście dzięki niewyobrażalnie silnej dziecięcej wyobraźni wszystko kończy się dobrze.
Spektakl bardzo podobał się przedszkolakom za co Aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Rada Pedagogiczna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *