,,Babcia z Dziadkiem dziś świętują,
wszystkie dzieci, więc pracują,
tańczą, recytują i sprzątają,
bo Babcie i Dziadka
bardzo kochają.
Dlatego dzisiaj wszystkie smutki precz,
święto Dziadków ważna rzecz!!!”

W piątek, 3 lutego naszą grupę odwiedzili długo wyczekiwani Goście. Po raz pierwszy mogliśmy zaprosić nasze kochane Babcie i kochanych Dziadków na uroczystość z okazji ich święta. Spotkanie zaczęło się od występu artystycznego naszych przedszkolaków, dzieci recytowany wiersze, śpiewały piosenki i zatańczyły specjalnie przygotowany na tą okazję taniec irlandzki. Zajączki jak zwykle wypadły wspaniale za co dostali duże brawa. Po części artystycznej przyszedł czas na złożenie życzeń, odśpiewanie 100 lat oraz wręczenie upominków, które dzieci przygotowywały przez ostatnie dwa tygodnie. Gdy dziadkowie uściskali już ukochane wnuczęta rozpoczęliśmy wspólną zabawę. Wszystkie dzieci i dorośli świetnie bawili się przy Kaczuszkach, Ram Zam Zam, Woogie – Boogie, a nawet udało nam się wspólnie zatańczyć Zumbę. Nasze zabawy muzyczno-ruchowe przeplatane były konkursami, w których dziadkowie bardzo chętnie brali udział. To był naprawdę cudownie spędzony wspólny czas ☺️

W tak pięknym dniu, życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo zdrowia, radości, szczęścia, cierpliwości i oczywiście zadowolenia ze swoich wnucząt ❤️

Karolina Janowska 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *