W poniedziałek, 18 stycznia na całym świecie obchodzony jest Dzień Kubusia Puchatka. Ponieważ wszystkie dzieci z grupy Misiów bardzo lubią tego niezwykłego mieszkańca Stumilowego Lasu postanowiliśmy również świętować w tym dniu.
Na początku okazało się, że Kubuś zostawił dla nas list, w którym pisał o swoich przyjaciołach i o tym jak bardzo lubi miodek. Sympatyczny Miś przygotował też dla nas kilka zadań. Przedszkolaki układały misiowe puzzle, rozwiązywały zagadki dotyczące przyjaciół żółtego Misia, kolorowały ilustrację przedstawiającą Kubusia i tańczyły do misiowych piosenek. Na koniec wszystkie dzieci zajadały pyszny, słodki miodek, który jest ulubionym smakołykiem naszego Misia. 

Karolina Janowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *