W poniedziałek, 18 stycznia na całym świecie obchodzony jest Dzień Kubusia Puchatka. Ponieważ wszystkie dzieci z grupy Misiów bardzo lubią tego niezwykłego mieszkańca Stumilowego Lasu postanowiliśmy również świętować w tym dniu.
Na początku okazało się, że Kubuś zostawił dla nas list, w którym pisał o swoich przyjaciołach i o tym jak bardzo lubi miodek. Sympatyczny Miś przygotował też dla nas kilka zadań. Przedszkolaki układały misiowe puzzle, rozwiązywały zagadki dotyczące przyjaciół żółtego Misia, kolorowały ilustrację przedstawiającą Kubusia i tańczyły do misiowych piosenek. Na koniec wszystkie dzieci zajadały pyszny, słodki miodek, który jest ulubionym smakołykiem naszego Misia. 

Karolina Janowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *