Wszyscy śmieją się od rana

Każda buzia roześmiana

Czar zabawy dziś panuje

Każde serce się raduje

Dzisiaj, 21 września, w naszym przedszkolu obchodziliśmy niezwykłe święto – Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci, Po śniadaniu, w doskonałych humorach, dzieci z młodszych grup, a więc Misiaczki, Żuczki i Biedronki, korzystając ze słonecznej pogody, zebrały się
w przedszkolnym ogródku. Po krótkim wprowadzeniu i wyjaśnieniu dzieciom celu spotkania wspólnie odśpiewaliśmy piosenkę „Dzień przedszkolaka”. Następnie, przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy oraz konkursów.
Nie mogło zabraknąć ulubionych tańców i pląsów.

W naszym przedszkolu święto dostarczyło dzieciom wielu miłych wrażeń i na pewno będą je długo i ciepło wspominać. Radość i uśmiech na twarzach przedszkolaków to również nasza satysfakcja, pracowników przedszkola. Dlatego właśnie Dzień Przedszkolaka na stałe zagościł już w harmonogramie naszych imprez przedszkolnych. Myślimy powoli o kolejnym takim dniu, który już za rok…

Aneta Czaplińska
Joanna Owczarek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *