W minionym tygodniu zajmowaliśmy się tematyką związaną ze zdrowiem. Wiewiórki doskonale wiedzą jak dbać o zdrowie, co należy jeść, by być zdrowym i mieć dużo energii, a także jak należy się zachowywać podczas wizyty u lekarza. To był bardzo ważny tydzień, gdyż poznaliśmy pierwszą literkę z alfabetu- A. Duże, małe, pisane, drukowane. Zabawy było co niemiara. Kasza manna doskonale sprawdziła się do pisania. Tworzyliśmy literki z drucików, wyklejaliśmy kolorowym papierem, a także układaliśmy poznaną literkę z pomponików. Rozmawialiśmy również o przetworach. Dlaczego ludzie robią przetwory, co można trzymać w słoikach?
Na zakończenie stworzyliśmy nasze wspólne jesienne przetwory z ,,miłymi słowami”.

Dorota Żułtowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *