16 listopada obchodzony jest na świecie Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Jest to święto szacunku, akceptacji i uznania bogactwa różnorodności kultur na świecie. Ponieważ jest to bardzo ważne święto postanowiliśmy tego dnia podkreślić jego charakter również w naszej grupie. Żuki oglądały filmy edukacyjne, które w prosty i łatwy sposób wyjaśniły im czym jest tolerancja, przygotowały pracę plastyczną na której zostały wypisane wartości, którymi powinni kierować się wszyscy, a każdy Żuk odrysowując swoją rączkę podpisał się pod tymi wartościami, co w symboliczny sposób miało oznaczać, że zawsze będzie tolerancyjny. Nie zabrakło też zabaw takich jak iskierka przyjaźni, czy też wspólnych przytulasów.


Karolina Janowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *