3 listopada był bardzo ważnym dniem dla dzieci z grupy Biedronek. W tym dniu odbyło się uroczyste pasowanie na „Biedroneczkę”. Dzieci długo i z zaangażowaniem przygotowywały się
na ten wyjątkowy dzień i z radością wystąpiły dla swoich rodziców, dumnie prezentując się na grupowej scenie. Biedroneczki recytowały wierszyki, tańczyły i śpiewały piosenki.

Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom oraz być dzielnym przedszkolakiem.  Następnie panie Małgosie dokonały uroczystego pasowania każdego dziecka na Biedronkę.
Na pamiątkę tej wyjątkowej uroczystości przedszkolaki otrzymały dyplomy oraz drobne upominki.

Brawo Biedroneczki 🐞🐞🐞🐞

Małgorzata Reksulak