„Z plecaczkiem na plecach, z uśmiechem na twarzy,  biegnę do przedszkola, bo dziś pasowanie”.
 Dnia 4 listopada w naszej grupie odbyło się bardzo ważne wydarzenie mianowicie pasowanie na jedną z najstarszych grup przedszkolnych – Pasowanie na Wiewiórki. Dzieci przygotowywały się do występów od początku października, odbyło się mnóstwo prób, tak by tego ważnego dnia wszystko poszło zgodnie z planem.  Gdy już w sali zgromadzili się zaproszeni goście nadszedł czas na zaprezentowanie przygotowanego przedstawienia pt.” O wiewiórce Łupiskórce”. Dzieci świetnie sobie poradziły i zyskały gromkie brawa od rodziców. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką, wręczenie dyplomów oraz symbolicznych prezentów. Od dziś nasza grupa oficjalnie została Wiewiórkami. Gratulujemy! 🙂 

Agnieszka Wacławiak
 Joanna Zarzecka 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *