Wakacje się skończyły i wspólnie rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Jak ten czas szybko leci😊. Nazywamy się Wiewióreczki i w tym roku staliśmy się starszakami. Naszymi wychowawczyniami są pani Ewa i pani Karolina. To one przygotują nas do nauki w szkole. Przed nami wiele wyzwań, dużo wrażeń i fajnej zabawy.

Rok szkolny rozpoczął się u nas bardzo aktywnie. Już pierwszego dnia z samego rana pojawił się nasz trener i sprawdził, jak nasza kondycja po przerwie wakacyjnej😊. Potem usiedliśmy to pierwszych zajęć dydaktycznych. Na początku musieliśmy troszkę poopowiadać i podzielić się wrażeniami z wakacji, ale już za chwilę uczyliśmy się odczytywać nasze imiona, dzieliliśmy na sylaby i liczyliśmy. Wykonaliśmy również prace plastyczną, kolorując wiewióreczkę- symbol naszej grupy. W kolejnych dniach zajęliśmy się tworzeniem i podpisywaniem kodeksu grupowego, uczyliśmy się nowej piosenki, a nawet graliśmy na instrumentach muzycznych. Doskonaliliśmy również naszą pracę w grupach układając ilustracje oraz odczytując globalnie ich nazwy. Były także wesołe pląsy i tańce oraz zabawy integracyjne w kole. Mogliśmy również nacieszyć się naszym ukochanym ogrodem przedszkolnym. Fajnie się wraca do przedszkola po wakacjach😊.

Wiewióreczki wraz z paniami