Święta Bożego Narodzenia to dla wielu z nas magiczny, wyjątkowy, niezwykle radosny i rodzinny czas spędzony w gronie najbliższych nam osób. W naszym Przedszkolu dzieci każdego roku poznają świąteczne tradycje i zwyczaje oraz chętnie uczestniczą we wszystkich świątecznych przygotowaniach: ubierają choinkę, dekorują swoją salę, wykonują świąteczne ozdoby i upominki, pieką i ozdabiają pierniczki. Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszym Przedszkolu zakończył się uroczystością choinkową, która odbyła się 20 grudnia. Podczas uroczystości, dzieci zaśpiewały świąteczne piosenki, recytowały wiersze, przedstawiły tematyczne inscenizacje, zatańczyły do świątecznych utworów, a na koniec złożyły swoim najbliższym świąteczne życzenia. Tego dnia odwiedził nas także Mikołaj, który tradycyjnie, jak co roku, wręczył wszystkim dzieciom upominki. Na pamiątkę tego spotkania zostały wykonane zdjęcia grupowe oraz indywidualne.

Ze względu na aktualną sytuację, Uroczystości Choinkowe w poszczególnych grupach zostały uwiecznione na nagraniach, które otrzymacie Państwo tuż przed Świętami 😊