Tydzień poprzedzający święta był dla nas bardzo pracowity. Dzieci miały do wykonania wiele ciekawych zadań nawiązujących do znanych wielkanocnych tradycji. Najwięcej radości przyniosły nam zabawy ze styropianowymi pisankami, które wykorzystaliśmy do zabaw matematycznych, zręcznościowych i oddechowych. Dzieci dowiedziały się, co wkładami do święconki manipulując ilustracjami. Udało nam się wykonać także kilka ozdób wielkanocnych: kartki z życzeniami, zwierzątka ze styropianu oraz dekoracje z rzeżuchy. Zamieniliśmy się także w detektywów,
którzy przy pomocy latarki odgadywali, co ukryło się po drugiej stronie pisanek.
Na koniec tygodnia urządziliśmy sobie wielkanocne zawody sportowe.
Wspólnie spędzony czas przyniósł nam wiele radości.

Ewa Godala

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *