W środę 14 grudnia, dzieci z grupy Zajączków wybrały się na zajęcia do biblioteki mieszczącej
się przy ulicy Chryzantem. Oczywiście tematyka zajęć związana była ze Świętami Bożego Narodzenia. Pani Gosia przypomniała dzieciom o świątecznych tradycjach, przedszkolaki wymieniały potrawy wigilijne oraz opowiedziały co chciałyby dostać od Świętego Mikołaja. Naszym zadaniem było też udekorowanie bibliotecznej choinki. Podczas spotkania dzieci losowały świąteczne przedmioty z worka Mikołaja i odgadywały do czego służą oraz biorąc udział w świątecznych zawodach sprawdzały kto pierwszy dostanie prezent od Mikołaja.
Na koniec wręczyliśmy na ręce Pani Gosi dla wszystkich Pań z biblioteki przepiękny stroik,
który Zajączki zrobiły specjalnie dla Pań z okazji Świąt, a Pani Gosia poczęstowała nas
pysznymi czekoladkami.