Tradycją w naszym przedszkolu jest to, że w raz z przechodzeniem przez dziecko do kolejnej grupy, odbywa się uroczystość zwana „Pasowaniem” na zwierzątko będące nazwą danej grupy. W tym roku szkolnym jesteśmy Biedronkami, w związku z powyższym, aby tradycji stało się zadość, 20 listopada odbyło się nasze „Pasowanie na Biedronkę”. Z tej okazji, dzieci przygotowały krótki występ artystyczny; recytowały wierszyki, między innymi o biedronce, która zgubiła swoje kropeczki, o tym jak fajnie jest razem w przedszkolu, zaśpiewały piosenki, zatańczyły razem z Panią Jesień
i z kolorowymi listkami. Po złożeniu przez dzieci uroczystej przysięgi, nastąpiło oficjalne pasowanie na Biedronkę Przedszkola nr 9, dobrze już nam znaną „magiczną kredką” :).
Niestety, ze względu na obecną sytuację epidemiczną w kraju, nie mogliśmy tego dnia gościć naszych Kochanych Rodziców. Jednakże, cały występ został uwieczniony w formie nagrania oraz na zdjęciach, a poza tym, jesteśmy przekonani, że tego dnia nasi najbliżsi myślami i sercem byli razem
z nami, a to przecież najważniejsze.

P.S. Po uroczystości odbył się słodko – owocowy poczęstunek przygotowany przez panią Beatkę, ale tego już nie uwiecznialiśmy na zdjęciach 🙂

Aneta Czaplińska,
Joanna Owczarek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *