W trzecim tygodniu września Misie omawiały tematykę związaną z bezpiecznym przechodzeniem przez ulicę. Na początku dzieci dowiedziały się, co to jest sygnalizacja świetlna oraz w jaki sposób należy prawidłowo przechodzić przez jezdnię. Zanim wybraliśmy się na nasz pierwszy spacer Misie ćwiczyły prawidłowe przechodzenie przez ulicę w przedszkolu, a pod koniec tygodnia postanowiliśmy sprawdzić zdobytą wiedzę w praktyce. Przed wyjściem wszystkie przedszkolaki dowiedziały się też, jak ważną rolę pełni kamizelka odblaskowa. Gdy już wszystkie dzieci się ubrały udaliśmy się na spacer. Misie zdały egzamin bezbłędnie. Okazało się, że wszystkie przedszkolaki wiedzą jak prawidłowo przechodzić przez ulicę, a nawet rozpoznają niektóre znaki drogowe. 
Brawo Misie!!!


Karolina Janowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *