10 marca dzieci z grupy Zajączków i Sów wybrały się na wycieczkę do EC1 by uczestniczyć
w wspaniałej zabawie i przygodzie. Na „Ulicy Żywiołów” dzieci dowiedziały się wiele ciekawych informacji o otaczającym je świecie poprzez uczestniczenie w wielu doświadczeniach i wspaniałej zabawie. Każde ze zwiedzanych przez dzieci stanowisk było okazją do pogłębiania swoich umiejętności, rozwijania kreatywności, logicznego myślenia, koordynacji i pracy w grupie.
Dzieci wzięły udział m.in. w uczcie dla zmysłów „tunelu multisensorycznym”, „fontannach”, „magicznym lustrze”, tworzyły „pajęczynę” i czuły wiatr we włosach przy „strumieniu powietrza”. Duże wrażenie wywarło na dzieciach spotkanie z ogniem.

To był bardzo męczący ale także ekscytujący dzień 🙂 Nie możemy doczekać się kolejnej wycieczki!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *