Wakacje za nami i naukę zaczynamy. Nowy rok rozpoczynamy jako grupa WIEWIÓREK. W pierwszych dniach po powrocie do przedszkola zapoznawaliśmy się z nową salą oraz wspominaliśmy wakacyjne przygody. Bardzo się za sobą stęskniliśmy dlatego też wiele radości i uśmiechu sprawiają nam wspólne zabawy. Nasz każdy dzień wypełniony jest edukacja połączoną z zabawą, dzięki czemu chętnie zdobywamy nowe umiejętności, wiadomości i doświadczenia. Uwielbiamy wykonywać  prace plastyczne oraz wygibasy przy zajęciach ruchowych. Tańce i śpiewy są u nas na porządku dziennym. Pobyt w przedszkolu jest dla nas czasem wszechstronnego rozwoju i przyjemnością, ponieważ z wiarą we własne możliwości i ciągłym uśmiechem na twarzy stawiamy czoła nowym przygodom.
We wszystkich naszych działaniach wspierają nas Pani Asi i Pani Agnieszka. 


Agnieszka Wacławiak,
Joanna Zarzecka

Agnieszka Wacławiak
Joanna Zarzecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *