W marcu dzieci z grupy Misiów poznały zwierzęta, które można spotkać w lesie.
W czasie zajęć dowiedziały się wielu ciekawostek m.in. na temat życia lisa, wiewiórki, jeża czy zająca. Wspólnie je nazywaliśmy, opisywaliśmy ich wyląd, słuchaliśmy jakie dźwięki wydają oraz naśladowaliśmy jak się poruszają. Misiaki przez cały tydzień aktywnie uczestniczyły w zajęciach. Najmłodsze przedszkolaki wykazały się zwinnością niczym wiewióreczki, skacząc po kamykach i przenosząc orzeszki do dziupli. Przeliczały zebrane przez wiewióreczki orzeszki. Wykonały pracę plastyczną z papierowego talerzyka – liska.  Na koniec zatańczyły taniec leśnych zwierząt do piosenki „Wiewióreczka mała”😊.  
Dla naszych Misiaków był to bardzo pracowity tydzień 😊😊

Małgorzata Reksulak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *