RODO - klauzula informacyjna.
Programy i zagadnienia roczne do realizacji.
Teatr przedszkolaka - program zajęć teatralnych.
Play and learn - baw się i ucz.
Bądź Zuch i Chwat, poznawaj z Łodziakiem świat.
Ekolaki w lesie przebywają.
Metoda globalnego czytania wg G. Domana w gr. dzieci 3-letnich.
Program nauczania języka angielskiego dla dzieci 3 - 6 letnich.
Kodowanie na dywanie.
Ekolaki o środowisko dbają i czystym powietrzem oddychają.
Współpraca z Poradnią Psychologiczno - Pedagogiczną.
Teatrzyki organizowane przy współudziale Rady Rodziców (kalendarz).
Twórczość własna naszych przedszkolaków.
Ogłoszenia bieżące.
Rekrutacja 2020/2021
Szwedzki stół.

Witamy na naszej stronie.

Zaglądajcie i czytajcie, zapraszamy.

Rok przedszkolny 2019/2020

Znajdziecie tu mnóstwo informacji o tym, kim jesteśmy, co robimy i co się u nas dzieje. Zapoznacie się z naszą działalnością i mamy nadzieję, że zachęcimy do odwiedzania nas, a także przyprowadzania dzieci do naszego przedszkola.

Zasady funkcjonowania przedszkola w okresie wakacyjnym

Szanowni Państwo,

Informujemy, że listy zapisów na miesiące wakacyjne są już pełne. Wszystkie dzieci, z naszego przedszkola, zgłoszone na pobyt w lipcu i sierpniu 2020r. w reżimie sanitarnym zostały zakwalifikowane i przyjęte.

Ważne informacje:

Stawka żywieniowa w okresie lipca i sierpnia wynosić będzie 10 zł za trzy posiłki (I śn., II śn., obiad), 7,50 zł za dwa posiłki (II śn. + obiad).

W czasie sprawowania opieki w lipcu i sierpniu, zachowane będą specjalne warunki, zgodnie z wewnętrznymi procedurami bezpieczeństwa opracowanymi na podstawie wytycznych GIS:

• w grupie przebywać będzie maksymalnie 16 dzieci,

• grupy będą mieszane wiekowo (rodzeństwa razem) i stałe w całym okresie pobytu w szczególnych warunkach

• grupą będzie opiekowało się dwoje nauczycieli, przydzielonych do niej na stałe (w zależności od absencji)

• dzieci z poszczególnych grup nie będą się ze sobą kontaktować – również w ogrodzie przebywać będą rotacyjnie

• w salach nie będzie dywanów, a do dyspozycji dzieci pozostaną jedynie zabawki, które można łatwo i szybko zdezynfekować

• dzieciom nie wolno przynosić z domu, ani zabierać z przedszkola zabawek i prac plastycznych

• sale będą wietrzone co godzinę

• przyprowadzane dzieci muszą być zdrowe

• obowiązkowo (za Państwa zgodą) dokonywać będziemy pomiaru temperatury

• rodzice przyprowadzający dziecko do przedszkola, obowiązany jest do dezynfekcji dłoni lub korzystania z rękawiczek oraz zakrycia ust i nosa maseczką ochronną

• w szatni jednocześnie przebywać może maksymalnie 2 rodziców i 2 dzieci (również przy odbiorze)

• rodzic zobowiązany będzie również do wypełnienia stosownych zgód i oświadczeń

• przedszkole zapewnia 3 posiłki podane z zachowaniem reżimu sanitarnego

• z uwagi na konieczność wydzielenia izolatki i zachowania obostrzeń sanitarnych (np. dostęp do łazienki), w naszym przedszkolu możliwe jest uruchomienie maksymalnie 2 oddziałów.

W przypadku stwierdzenia objawów zakażenia u dziecka, zostanie ono umieszczone w izolatce, pod opieką osoby dorosłej, a rodzic niezwłocznie zobowiązany do odbioru dziecka z przedszkola.

W związku z wciąż trwającym zagrożeniem COVID-19 prosimy Państwa o zachowanie wszelkich środków ostrożności.

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że z dniem 1 czerwca 2020r.,

stawka żywieniowa wzrasta do kwoty 9 zł dziennie.

Jest to spowodowane zmianą organizacji pracy w związku z reżimem sanitarnym.

SZANOWNI PAŃSTWO

informujemy, że z dniem 27.05.2020r. Przedszkole wznawia działalność opiekuńczą. Do grup przyjęte będą dzieci, które zgłosili Państwo poprzez wypełnioną wcześniej ankietę. Rodzice, którzy będą potrzebować opieki Przedszkola, a wcześniej tego nie zgłaszali, dzień przed planowanym przyprowadzeniem zobowiązani są do kontaktu z Przedszkolem, z uwagi na ograniczoną reżimem sanitarnym liczbę miejsc.

W związku z nowa sytuacją, prosimy o zapoznanie się z wytycznymi:

• w grupie przebywać będzie maksymalnie 12 dzieci,

• sale będą wietrzone co godzinę

• przyprowadzane dzieci muszą być zdrowe

• obowiązkowo (za Państwa zgodą) dokonywać będziemy pomiaru temperatury

• rodzic zobowiązany będzie również do wypełnienia stosownych zgód i oświadczeń

• przedszkole zapewnia 3 posiłki podane z zachowaniem reżimu sanitarnego

________________________________

Drodzy rodzice

Stworzyłyśmy grupę na facebooku pod nazwą

"Społeczność Przedszkola Miejskiego Nr 9 w Łodzi"

Grupa ma status prywatnej i powstała na potrzeby społeczności Przedszkola Miejskiego Nr 9 w Łodzi w celu dzielenia się pomysłami i zadaniami edukacyjnymi dla dzieci oraz wymiany doświadczeń pomiędzy nauczycielami i rodzicami.
Zachęcamy do dołączenia do naszej grupy i wzięcia udziału w działaniach na niej udostępnianych. W tym celu prosimy o zgłaszanie się poprzez aplikację Messanger do nauczycieli Przedszkola. Jednocześnie informujemy, że uczestnictwo w grupie na facebooku jest dobrowolne.

Dziękujemy! Do zobaczenia na Facebooku!