W naszym przedszkolu dzieci jedzą trzy posiłki – śniadanie, II śniadanie i dwudaniowy obiad. Zwracamy szczególną uwagę na jakość produktów oraz dostawców, od których pochodzą. Każdy posiłek zawiera wszystkie elementy niezbędne do prawidłowego rozwoju – od mięsa i ryb, po pełnowartościowe pieczywo, kasze, ryże i oczywiście świeże warzywa i owoce, które podawane są do każdego posiłku. Dodatkowo dzieci znajdą tu zdrowe przekąski takie jak wieloziarniste chrupki i wafle, ciasteczka owsiane czy batoniki twarożkowe. Raz w tygodniu II śniadanie odbywa się w formie szwedzkiego stołu. Dzieci bardzo chętnie zjadają posiłek, który mogą samodzielnie skomponować i wybrać to co smakuje im najbardziej.

Powyżej talerze rozmaitości ze szwedzkiego stołu z dn. 5.10.2023r.

Powyżej zdjęcia ze szwedzkiego stołu z dn. 12.10.2023r.