W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, rozweselić, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają.

W piątek 21 stycznia, w naszym przedszkolu odbyły się uroczyste obchody tego ważnego dla wszystkich dzieci święta. Każda grupa nagrała swój występ, podczas którego śpiewała piosenki, recytowała wiersze, składała swoim ukochanym babciom i dziadkom serdeczne życzenia płynące prosto z naszych dziecięcych serc.

Aneta Czaplińska