Od lat tradycją w naszym przedszkolu jest organizowanie Balu Karnawałowego w Tłusty Czwartek. W tym roku nie mogło być inaczej. Już kilka dni przed balem wszyscy byli bardzo przejęci i opowiadali za kogo się przebiorą w tym wyjątkowym dniu. Kostiumy przedszkolaków były naprawdę bardzo pomysłowe. Tego dnia nie zabrakło księżniczek, super bohaterów, postaci z bajek oraz zwierząt. Bal został zorganizowany przez dwie czarownice, które wcale nie były takie straszne. Zanim rozpoczęła się zabawa wszyscy musieli wypowiedzieć magiczne zaklęcie, które przeniosło nas w świat magii. Podczas balu wszyscy bawili się fantastycznie. Nie zabrakło tańca przytulańca, zabawy z balonami, przechodzenia pod liną, tańca z krzesłami i wspaniałej muzyki. Szkoda, że na następny bal musimy czekać cały rok.


Karolina Janowska
Dagmara Rogóż

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *