W tym roku spotkaliśmy się na balu karnawałowym w zamku, do którego zostaliśmy zaproszeni przez samego Kopciuszka. Wspólna zabawa rozpoczęła się od wypowiedzenia zaklęcia,
które przeniosło nas w świat baśni i bajek. Już od samego początku energetyczna muzyka wciągnęła nas do cudownego tańca. Dzieci miały możliwość zaprezentowania swoich fantastycznych przebrań podczas szalonych tańców. W trakcie przerw na odpoczynek widzowie zostali zaproszeni do udziału w konkursach. Odbyło się poszukiwanie Kopciuszka, który zgubił pantofelek, oddzielanie grochu od fasoli, aby Kopciuszek mógł pójść na bal oraz jedzenie pączków. Podczas finałowej piosenki na dzieci spadł balonowy deszcz oraz moc konfetti.
Po zakończeniu wspólnej zabawy wszyscy uczestnicy balu udali się na drugie śniadanie.
Z racji Tłustego Czwartku na talerzach dzieci czekały pyszne pączki.

Ewa Godala