26 stycznia nasze przedszkole na moment zamieniło się w „Lodową Krainę” w której spotkać można było Elzy, wróżki, śnieżynki, księżniczki, bałwanki, pingwinki, zimowych rycerzy, królów… Zimowe postacie, w które zamieniły się dzieci wspólnie z Królową Balu i Śnieżynką zaprzęgiem wyruszyły w podróż do Zimowej Krainy. Niska temperatura, która tam panowała nie przeszkodziła nam we wspaniałej zabawie. Były tańce z pingwinkami, ciekawe konkurencje, bitwa na śnieżki, jazda na saneczkach i inne atrakcje. Szkoda było kończyć czas radosnej zabawy. Na pożegnanie otrzymaliśmy od Królowej Zimy i Śnieżynki dyplomy oraz zimowe kolorowanki za mile spędzony czas i fantastyczną zabawę. Do zobaczenia za rok❄️🐧.