Na początku lutego w grupie Misiów omawialiśmy kolejny temat w ramach realizacji programu ,,Czyściochowe przedszkole”. Tym razem mówiliśmy o kąpieli. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się, dlaczego tak ważne jest codzienne dbanie o higienę osobistą i że podczas kąpieli należy dokładnie myć wszystkie części ciała, ponieważ bakterie potrafią się bardzo dobrze ukryć. Podczas zabaw dzieci wymieniały przedmioty, które są niezbędne podczas kąpieli oraz nazywały rzeczy, które znajdują się w łazience. Przy okazji przypomnieliśmy sobie jak nazywają się części naszego ciała.
Nie zabrakło też działań twórczych, podczas których kreatywnie wykorzystaliśmy małe gąbki do zabawy, a nawet przygotowaliśmy kolorową pianę, którą zabawa sprawiła wszystkim wiele radości.