8 stycznia niespodziewanie zawitał do naszej grupy miłośnik miodku i mieszkaniec Stumilowego Lasu. Czy wiecie już kto to taki?…tak, to Kubuś Puchatek, bohater opowieści Alana Aleksandra Milne’a. Miś odwiedził nas w Dzień Kubusia Puchatka, który obchodzony jest na całym świecie na pamiątkę urodzin jego twórcy. Dzień ten był doskonałą okazją do wspólnych zabaw razem
z Puchatkiem, przypomnienia sobie jego przygód, w których towarzyszą mu najlepsi przyjaciele. W tym dniu brykaliśmy, układaliśmy puzzle, tworzyliśmy kubusiowe rytmy, dopasowywaliśmy brakujące elementy i cienie, kolorowaliśmy kolorowanki, rozwiązywaliśmy zagadki, tańczyliśmy
i śpiewaliśmy piosenkę, którą Kubuś Puchatek napisał dla dzieci. Na pamiątkę naszego spotkania zrobiliśmy sobie również fajne zdjęcia. Życzymy Kubusiowi samych słodkości, pysznego miodku
i oddanych przyjaciół 🙂.

Małgorzata Witkowska
Małgorzata Reksulak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *