Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym. 25 listopada obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji dzieci z grupy Wiewiórek przyniosły do przedszkola swoje ulubione misie. Każdy przedstawił swojego przyjaciela. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały również historię ich święta i bawiły się do znanych misiowych przebojów: „Dwa malutkie misie”, „Jadą, jadą misie”. Dzieci były szczęśliwie, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać ich swoim koleżankom i kolegom z grupy.

Dorota Żułtowska