W czwartek, 29 lutego, dziewczynki z grupy Wiewiórek i Sów wzięły udział w konkursie piosenki angielskiej zorganizowanym przez przedszkole mieszczące się na Widzewie. Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowania językiem angielskim, budowanie kompetencji językowych oraz pewności siebie dzieci. Nasze dziewczynki wzięły udział w dwóch kategoriach, duet, prezentując piosenkę Lady Gagi ,,Bloody Mary” oraz tańcząc i śpiewając zespołowo do piosenki ,,Dance song” autorstwa Deby Doo. W konkursie wzięło udział 12 przedszkoli, a poziom był bardzo wyrównany. W rezultacie Nikola i Tola śpiewając w duecie zdobyły trzecie miejsce, natomiast Aleksandra, Nikola, Gabriela, Tola, Julia, Hanna i Pola śpiewając zespołowo zdobyły wyróżnienie.
Bardzo serdecznie gratulujemy naszym laureatkom I życzymy dalszych sukcesów 🥰

Dorota Żułtowska