Mikołaju drogi,
Za prezenty dziękujemy,
bardzo się cieszymy,
a Tobie w dniu Twojego święta,
dużo zdrowia i radości życzymy 😄

6 grudnia wypadają imieniny Mikołaja, dlatego też dzieci z grupy Wiewiórek postanowiły wyjątkowo uczcić ten dzień. Na początek skończyliśmy dekorować naszą salę i stroić choinkę,
aby Mikołaj, gdy przyjdzie już czas świąt, mógł zostawić pod nią prezenty. Potem przyszedł
czas na napisanie listu do Świętego Mikołaja, w którym dzieci złożyły naszemu Solenizantowi najserdeczniejsze życzenia. Tego dnia świętowaliśmy też urodziny naszego przedszkolnego Mikołaja, który poczęstował wszystkie Wiewiórki cukierkami. Na koniec na wszystkie dzieci czekała przepyszna niespodzianka, którą przygotowały nasze Panie kucharki.
To był bardzo wesoły i radosny dzień, który przybliżył nas do zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia.

Joanna Owczarek