Na początku marca dzieci z dwóch najmłodszych grup otrzymały list od przedszkolaków z Pabianic.
Krasnoludki, bo o nich mowa, napisały, że bardzo chciałyby poznać bliżej dzieci z naszego przedszkola i że mają nadzieję, że będziemy razem korespondować. Krasnoludki opisały, jak ich przedszkole funkcjonuje w czasie pandemii, w co lubią się bawić i jak spędzają czas. Dodatkowo dzieci przysłały naszym przedszkolakom kolorowanki i karty pracy.
Po odczytaniu listu Misie i Żuki od razu przystąpiły do rozwiązywania zadań i kolorowania ilustracji, które otrzymały
od dzieci z Pabianic. Następnie wspólnie napisaliśmy list i poszliśmy na pobliską pocztę, aby go wysłać.
Już nie możemy się doczekać, kiedy do przedszkola przyjdzie kolejna wiadomość od naszych nowych kolegów.
Jesteśmy bardzo ciekawi, co u nich słychać.

Karolina Janowska,
Dorota Żułtowska,