W tym roku w naszym przedszkolu dla chętnych dzieci z dwóch najstarszych grup realizowane
są warsztaty, podczas których dzieci uczą się rozpoznawać i nazywać swoje emocje.
Warsztaty prowadzi Pani Gosia z Centrum PrzyStań DiM, które są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Na początku listopada odbyły się pierwsze warsztaty, które miały na celu integrację dzieci z grupy Wiewiórek i Sów oraz poznanie prowadzącej. Podczas zajęć dzieci określały swój nastrój, wykorzystując zabawy z piłką, mówiły co lubią a czego nie oraz bawiły się w naśladowanie zwierząt łącząc się w grupy. Wszystkim zajęcia bardzo się podobały i nie możemy doczekać się kolejnych.

Joanna Owczarek
Dorota Żułtowska