Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, pełen magii i radości na który w szczególności czekają dzieci. Zanim jednak usiądziemy we własnych domach przy wigilijnym stole czeka nas wiele przygotowań. Gotowanie potraw, strojenie domu, ubieranie choinki, pisanie listu do Świętego Mikołaja, kupowanie prezentów oraz spotkanie świąteczne w przedszkolu.
W grupie Wiewiórek spotkanie przy choince odbyło się w piątek 15 grudnia.
Dzieci zaprezentowały program artystyczny o Mikołaju. Przedszkolaki śpiewały świąteczne piosenki, recytowały wiersze oraz zatańczyły z pomponami do piosenki Feliz Navidad.
Kolejno przyszedł czas na życzenia i wręczenie prezentów, które Wiewiórki przygotowały
dla swoich rodzin. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, a piękny występ dzieci został nagrodzony gromkimi brawami 😃
Wszystkim Rodzicom życzymy zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia
oraz Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Joanna Owczarek