W dniu 16 grudnia w grupie Wiewiórek odbyła się Uroczystość Choinkowa. Przygotowania do uroczystości rozpoczęły się już wcześniej. Dzieci wspólnie przygotowywały salę, współtworzyły dekorację do uroczystości choinkowej oraz stroiły choinkę. Sprawiło nam to dużo radości. Już od rana trwały przygotowania do naszego występu. Dzieci nie mogły się już doczekać, kiedy będą mogły zaprezentować się na naszej małej scenie. Przedstawienie o tematyce świątecznej, które zaprezentowały oraz zabawy taneczne, w których uczestniczyły dały im wiele radości. Wszyscy tego dnia dobrze się bawiliśmy. Na zakończenie wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę o Mikołaju i złożyliśmy Wam kochani Rodzice serdeczne świąteczne życzenia. Myślimy, że występ spodobał się nie tylko rodzicom bo w poniedziałek, gdy przyszliśmy do przedszkola okazało się, że pod choinką czekają na nas upominki i paczki ze słodkościami. Czyżby od Mikołaja ? 🙂

Katarzyna Twardowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *