Dnia 2 czerwca, wybraliśmy się na wycieczkę do Centrum Aktywności. Pracuje tak jedna z mam naszej koleżanki i dzięki niej mogliśmy spędzić kilka chwil z Seniorami.
Na początek postanowiliśmy ozdobić podwórko pięknymi obrazkami. Następnie Pani Oksana zaprosiła nas do zwiedzenia budynku, w którym spędzają czas Seniorzy.
Głównym celem naszej wycieczki było obejrzenie bajki, którą przygotowali dla nas Seniorzy.
Była to bajka o chłopcu, który bał się wizyty u dentysty, ale dzięki ,,Odstraszaczowi”,
który odstrasza wszystkie lęki i strachy świetnie poradził sobie na wizycie u dentysty. Jedna z Pań sama wymyśliła scenariusz do tego przedstawienia, a pacynki, które występowały w tym teatrze były wykonane przez Panie samodzielnie. Dzieci zostały obdarowane, własnoręcznie wykonanymi ,,odstraszaczami”.
Na koniec przedszkolaki zaprosiły Seniorów do wspólnego tańca. Wszyscy bawiliśmy się wspaniale, a Panie Seniorki godnie dorównywały kroków Sówkom 🙂
Bardzo dziękujemy zaproszenie!

Joanna Owczarek