22 lutego wybraliśmy się do zaprzyjaźnionej Biblioteki by świętować Międzynarodowy
Dzień Kota. Dzieci dowiedziały się wielu ciekawostek z życia kotów. Oglądaliśmy książeczki zdrowia kotów, ich rodowody oraz książeczki z kocimi bohaterami. Mogliśmy też podobnie jak koty, używać zmysłów w celu rozwiązywania zagadek węchowych i słuchowych.
Wzięliśmy udział w zabawie „Ciepło-zimno” poszukując ukrytego wśród bibliotecznych regałów czerwonego, drewnianego kotka. Radziliśmy sobie doskonale. Na zakończenie naszej wizyty rysowaliśmy kotka zgodnie z czytanym wierszem przez Panią Bibliotekarkę.
Nasze koty zawisły na bibliotecznej wystawie.
Dziękujemy za przygotowanie ciekawych atrakcji i wiadomości o życiu kotów🙂.

Małgorzata Witkowska
Małgorzata Reksulak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *