W poniedziałek, 18 października odbyła się w naszym przedszkolu pierwsza w tym roku audycja muzyczna. Było to niezwykłe wydarzenie, ponieważ koncert odbył się na żywo. Pan Witek jak zwykle nie był sam. Przyjechał do nas z niezwykłym Gościem pochodzenia armeńskiego. Podczas koncertu dzieci dowiedziały się nieco więcej na temat Armenii, poznały kilka podstawowych zwrotów w ojczystym języku naszego Gościa, ale przede wszystkim dowiedziały się na jakich instrumentach gra się w tym orientalnym kraju i jak brzmi tamtejsza muzyka. Nie zabrakło też wspólnych tańców. Przedszkolaki nauczyły się też piosenki, której autorem był nasz specjalny Gość. Z niecierpliwością czekamy na kolejny koncert, który odbędzie się już w listopadzie.