23 czerwca obchodzone jest bardzo ważne święto – Dzień Ojca. W naszym przedszkolu postanowiliśmy uczcić ten dzień naprawdę wyjątkowo, organizując Piknik Rodzinny ,,Lato z Tatą”. Nasz długo wyczekiwany piknik rozpoczął się od prezentu przygotowanego przez dzieci właśnie na tę specjalną okazję. Wszystkie dzieci ustawiły się na tarasie, aby zaśpiewać piosenkę dla swoich kochanych Tatusiów. Przez cały czas trwania pikniku wszyscy wesoło bawili się podczas zabaw muzyczno – ruchowych i pląsów. Dorośli i dzieci chętnie brali też udział w licznych konkursach przygotowanych na tą okazję, nie zabrakło slalomu z jajem, golenia taty,
skoków w workach, czy też zabawy w gorące krzesełka. Dla najmłodszych przygotowano dodatkowo zabawy z chustą animacyjną. Oprócz wspólnych zabaw dzieci i rodzice mieli możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji: malowania twarzy, foto budki, dmuchanej zjeżdżalni, zabaw sportowych i plastycznych, słodkiej kawiarenki oraz grilla.
Wszyscy bawili się wyśmienicie, a z twarz dzieci nie znikał uśmiech 🙂
Już nie możemy doczekać się kolejnego pikniku!!!

Wszystkim uczestnikom pikniku bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę, natomiast Rodzicom za wsparcie w postaci fantów i słodkości. Jesteście wspaniali!!!

Zaś wszystkim Tatusiom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta 🙂

Rada Pedagogiczna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *