W tym roku przedszkolnym dzieci z grupy Biedronek, Zajączków, Wiewiórek i Sów
dołączyły do ogólnopolskiego projektu edukacyjnego – ,, Dotknij, poczuj, zobacz”.
Głównym zamierzeniem projektu jest wzbudzanie w dzieciach pasji do tworzenia, eksperymentowania i doświadczania wielozmysłowego.
Nasze eksperymentowanie zaczęliśmy od stworzenia tęczy z kolorowych cukierków, która wywołała bardzo wielkie zdziwienie na twarzach dzieci. Przedszkolaki malowały też na mleku tworząc naprawdę niesamowite i niepowtarzalne obrazy, a na koniec same przygotowały kolorowe slimey. W czasie naszych działań wszyscy wspaniale się bawili i dowiedzieli się,

że przy połączeniu niektórych składników można stworzyć naprawdę niesamowite rzeczy.
Już nie możemy doczekać się kolejnych eksperymentów😃

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *