2 lutego Biedroneczki gościły wyjątkowych gości. W tym dniu odbyło się uroczyste spotkanie
z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały program artystyczny. Dziadkowie mogli podziwiać umiejętności swoich wnuków prezentujących wiersze, tańce i piosenki. Ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi barwami dziękowali za występy. Po części artystycznej przyszedł czas na wspólną zabawę. Były tańce z balonami, wiązanie Dziadziusiom krawatów oraz wspólne śpiewy podczas zabawy: Jaka to melodia?.
Na koniec wszystkie wnuczęta złożyły życzenia swoim bliskim i wręczyły własnoręcznie przygotowane prezenty. Był to dzień pełen uśmiechu i wzruszeń.

Małgorzata Reksulak
Małgorzata Witkowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *