W Dzień Dyni w grupie Biedronek nasze przedszkolaki ubrane były na pomarańczowo. Tego dnia dzieci przyniosły śmieszne dynie na konkurs, wszystkie były bardzo pomysłowe i piękne. Bawiliśmy się w zabawy z wykorzystaniem magicznej kostki, do której mieliśmy przygotowane zadania do wykonania. Zabawy ruchowe niosły za sobą dużo śmiechu „Kiedy gra muzyka”, a kiedy przestaje dziecko, które trzyma dynię ma do wykonania zadanie. Zabawy w zespołach też były dla nas okazją do wspólnego śmiechu i integracji, dynie podawaliśmy dołem, górą, bokiem, pod nogami. Oglądaliśmy różne rodzaje dyni, nie wiedzieliśmy, że jest ich, aż tyle. Wykonaliśmy dyniowe opaski na głowę, oraz wyklejaliśmy dynię plasteliną. Tego dnia było pomarańczowo i bardzo wesoło 😊.

Sylwia pawłowska
Dorota Żułtowska
Dagmara Rogóż

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *