Jesteśmy najmłodszą grupą w przedszkolu. Choć dopiero niedawno się poznaliśmy, to już bardzo lubimy spędzać ze sobą czas, wspólnie śpiewać, tańczyć i budować. W naszej sali pełnej zabawek czujemy się dobrze i bezpiecznie. Dla niektórych z nas pierwsze dni okazały się nieco trudne, ale każdy kolejny dzień w przedszkolu przynosi nam mnóstwo radości i nowe doświadczenia. Lubimy spędzać czas na świeżym powietrzu w naszym ogrodzie przedszkolnym, gdzie możemy biegać, skakać, kręcić się na karuzeli, budować z piasku albo po prostu schować się w domku. 
W przedszkolu uczymy się nowych zasad i stworzyliśmy wspólnie kodeks małego przedszkolaka. Codziennie stajemy się coraz bardziej samodzielni i uczymy się pomagać sobie wzajemnie.

Małgorzata Reksulak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *