Pięknie Gościom się kłaniamy,
niespodzianki dla Was mamy,
bijcie brawo cały czas,
dzieci będą bawić Was!!!

Takimi słowami rozpoczęła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka – Misiaka. W środę 18 listopada już od samego rana dzieci z grupy Misiów były bardzo przejęte, a to za sprawą pasowania, które miało się odbyć tego dnia. Tym razem uroczystość wyglądała jednak nieco inaczej niż do tej pory. Ze względu na obecną sytuację, w tym ważnym dniu, nie mogli być z nami nasi najbliżsi. Dlatego też postanowiliśmy nagrać krótki film, który niewątpliwie będzie wspaniałą pamiątką z naszej pierwszej oficjalnej uroczystości.

Podczas występu dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne 🙂 Misie śpiewały piosenki
o przedszkolu i dzielnych maluchach, a dodatkowo zaprezentowały utwory bezpośrednio związane z nazwą ich grupy.

Po występie nastąpił czas na uroczyste ślubowanie i wkroczenie w szeregi prawdziwych Przedszkolaków. Dzieci
z przejęciem powtarzały tekst ślubowania, a następnie odważnie wychodziły na środek, gdzie były pasowane.
Miłą niespodzianką były dyplomy i drobne upominki.

Brawo Misie!!!

Karolina Janowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *