W środę, 26 października miało miejsce w naszym przedszkolu bardzo ważne wydarzenie.
Dzieci z grupy Zajączków, które jeszcze rok temu należały do jednej z młodszych grup zostały pasowane na Średniaka. Zanim to jednak nastąpiło przedszkolaki recytowały wiersze, śpiewały piosenki i zatańczyły do utworu zespołu Fasolki ,,Zając Poziomka”. Po części artystycznej przyszedł czas na zadania do wykonania, a mianowicie sprawdzenie wiedzy dzieci odnośnie osób pracujących w naszym przedszkolu, zjedzenie przepysznych zdrowych marchewek,
które uwielbiają wszystkie Zajączki i wypicie soczku przygotowanego właśnie z tego pysznego warzywa. Na koniec przyszedł czas na uroczyste ślubowanie. Zajączki obiecały: – być dobrym
i dzielnym przedszkolakiem – Średniakiem;- bawić się i uczyć w przedszkolu wesoło;- czynić świat lepszym wokoło;- a za dwa lata zawołać, witaj szkoło!!!Podczas uroczystego pasowania wszystkie dzieci zostały pasowane na Średniaka – Zajączka magiczną kredką, otrzymały dyplomy
oraz drobne upominki, Rodzice zaś nagrodzili wszystkie dzieci gromkimi brawami. 
Brawo Średniaki😃😃😃

Karolina Janowska 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *