Naszą grupę przedstawiamy – SOWY się nazywamy! W naszej klasie są 22 pogodne i wesołe Sówki. Znamy się bardzo dobrze i wiemy o sobie prawie wszystko, bo dla większości z nas to już czwarty rok w przedszkolu. Jesteśmy najstarszymi przedszkolakami i jest to dla nas ostatni (niestety!) rok w przedszkolu. 

Nasz dzień zajmują wesołe zabawy w kącikach tematycznych oraz różnorodne zajęcia i zabawy rozwijające naszą samodzielność i zapoznające nas z najbliższym i dalszym środowiskiem. Poznajemy ciekawostki przyrodnicze, uczymy się wierszyków i piosenek. Lubimy śpiewać, wykonywać pace plastyczne oraz tworzyć skomplikowane budowle podczas zabaw konstrukcyjnych. 

W tym roku mamy przed sobą bardzo ważne zadanie – musimy dobrze przygotować się do szkoły. Będziemy więc ćwiczyć ręce rysując różnorakie wzorki i szlaczki, które pomogą w późniejszej nauce pisania. Będziemy uczyć się czytać, liczyć
i wielu innych rzeczy, które będą niezbędne gdy opuścimy mury przedszkola. We wszystkich tych działaniach pomagają nam nasze Panie: Małgosia i Maja.  

Mamy głowy pełne pomysłów! Na pewno wiele odkryjemy, zmajstrujemy, namalujemy, wymyślimy… i będziemy się dobrze bawić przez cały ten rok w przedszkolu! 

Małgorzata Reksulak,
Maja Lenarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *