W dniu 21 stycznia grupa wiewiórek i żuczków wybrała się na swój pierwszy wspólny spacer.
Zanim jednak wyruszyliśmy, starszaki przypomniały sobie wszystkie zasady dotyczące bezpieczeństwa. Każdy starszak wie, że uczestnik ruchu ulicznego musi przestrzegać zasad, które obowiązują podczas poruszania się po mieście.
My jako uczestnicy drogi też mamy swoje obowiązki. Wiewiórki bardzo przejęły się tym , że dostały pod opiekę młodszego uczestnika wycieczki. Bardzo dbały o to aby , dzieci młodsze szły swoim tempem i nie oddalały się od grupy. Podczas naszego spaceru obserwowaliśmy przyrodę, niektórzy z nas zauważyli ptaki , o których wcześniej się uczyliśmy. Na niektórych balkonach wisiała również karma dla ptaków. Wiewiórki wiedzą jak ważne jest dokarmianie ptaków zimą dlatego zwróciły na to uwagę. Wycieczkę uważamy za udaną i czekamy za kolejną.

Katarzyna Twardowska,
Dorota Żułtowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *