30 stycznia w ramach omawianej tematyki „Kim zostanę gdy dorosnę” nasze Biedroneczki gościły sportowca, reprezentanta Polski w rugby – Patryka Reksulaka. P. Patryk opowiedział dzieciom o swojej pasji i sukcesach. Dzieci miały wiele pytań, na które nasz gość cierpliwie odpowiadał. Dowiedzieliśmy się jak powinna wyglądać dieta sportowca i że sport to zdrowie!
Po krótkiej prezentacji dyscypliny, pokazaniu niektórych medali z olbrzymiej kolekcji, p. Patryk przeprowadził krótki trening w formie zabawy. Biedroneczki poradziły sobie z zadaniami znakomicie. Spotkanie bardzo podobało się wszystkim uczestnikom.
Jeszcze raz dziękujemy za przybycie i życzymy wielu sukcesów w swojej dyscyplinie.

Małgorzata Reksulak
Małgorzata Witkowska


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *