Czas wyczekiwania na Święta Bożego Narodzenia jest zawsze pełen magii i radości. Dzieci z grupy Zajączków, aby spędzić jeszcze więcej czasu z bliskimi przygotowały piękny program artystyczny, który zaprezentowały na naszym spotkaniu świątecznym. Rodzice obejrzeli przedstawienie,
w którym dzieci wcieliły się w rolę Aniołków, pomocników Mikołaja, a nawet pojawili się
w nim Śnieżynka, Choinka i sam Święty. Podczas występu nasi Goście mogli wysłuchać pięknych świątecznych piosenek oraz obejrzeć tańce prezentowane przez dzieci. Jak na świąteczne spotkanie przystało nie zabrakło oczywiście prezentów, które przygotowały przedszkolaki.
Zanim jednak każdy dorosły otrzymał upominek musiał odpowiedzieć na bardzo ważne pytanie – Czy był grzeczny 😉
Po części artystycznej mogliśmy udać się na nasz pierwszy wspólny słodki poczęstunek…
Wesołych Świąt!!!
Bardzo serdecznie dziękuję Wszystkim Rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu uroczystości ☺️


Karolina Janowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *