W piątek 16 grudnia w grupie Zajączków odbyły się warsztaty edukacyjne podczas których dzieci budowały labirynty z klocków LEGO. Warsztaty miały charakter praktyczny, a dzieci z wielkim zaangażowaniem podjęły się postawionego przed nimi zadania, które sprawiło im mnóstwo radości. Zadaniem dzieci było indywidualne zbudowanie labiryntów, które finalnie zostały połączone w jedną całość. Mali inżynierowie konstruując i budując z zaawansowanych klocków LEGO rozwijali kreatywność, twórczość, zdolności manualne, a nawet umiejętności techniczne. Dodatkową atrakcją tego dnia było wspólne świętowanie urodzin naszego przedszkolnego kolegi, Tytusa, któremu jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego ☺️


Karolina Janowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *